Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Altea

seat altea

Seat Altea to samochód typu minivan, który zaliczany jest do grona pojazdów o charakterze rodzinnym. Nic w tym dziwnego, ponieważ prezentowany model dysponuje przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość transportu 5 osób w bardzo komfortowych warunkach bez problemów z ciasnotą oraz innymi niedogodnościami. Prezentowany pojazd został więc wyprodukowany z myślą o osobach, które chcą zapewnić sobie i swoim rodzinom jak najlepsze warunki jazdy nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów.


Opisywany samochód Seat Altea był wytwarzany w latach 2004-2015, a jego bardzo ważną cechą charakterystyczną była solidna konstrukcja, dzięki której możliwe było utrzymanie masy własnej pojazdu razem z masą 5 osób i przewożonych przez nie bagaży. Kolejnym istotnym faktem było zastosowanie profesjonalnego wyposażenia, dzięki któremu możliwe było zapewnienie bardzo wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Ta cecha jest bardzo ważna we wszystkich modelach samochodów rodzinnych.


Prezentowany model znany jako Seat Altea to samochód, w którym zastosowano napęd na przednie koła lub obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne były również wersje z automatycznymi przekładniami posiadającymi 6 lub 7 biegów. Silniki benzynowe o pojemności 1.2-2.0 litra zapewniały moc 86-211 koni mechanicznych. Jednostki wysokoprężne o pojemności 1.6-2.0 litra oferowały z kolei moc na poziomie 105-170 koni mechanicznych. Dzięki temu auto zachowywało się bardzo dynamicznie na drodze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat altea?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Altea jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Altea. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt