Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Altea XL

seat altea xl

Model samochodu osobowego znany jako Seat Altea XL to jedna z odmian standardowej wersji Altea. Pojazd tego typu był również zaliczany do grona aut minivan oferujących przestronne wnętrze dla 5 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywany model był w stanie służyć bardzo wydajnie jako samochód o charakterze rodzinnym. Został on zaprojektowany przede wszystkim z myślą o rodzinach, którym zależy na posiadaniu auta zapewniającego bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, a także ogólnie jak najlepsze warunki jazdy nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów.


Opisywany model Seat Altea XL produkowano w latach 2006-2015. Pojazd ten różnił się od wersji podstawowej dłuższym nadwoziem oraz innym projektem tylnej części. Model wydłużono o 18,7 centymetra, jednak pozostawiono rozstaw osi bez zmian. Zwiększyła się również pojemność bagażnika. W związku ze sporymi obciążeniami, na które mógł być narażony ten model, nikogo nie powinien dziwić fakt, że samochód charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją. W skład wyposażenia wchodziły elementy takie jak radio CD, komputer pokładowy, tempomat, dwa gniazdka 12 V, klimatyzacja oraz wiele innych układów, systemów i urządzeń odpowiadających za zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.


Opisywany samochód Seat Altea XL posiadał napęd na przednie koła, ale dostępne były też wersje z napędem na obie osie. Za przenoszenie na nie mocy odpowiadała 5 i 6-biegowa skrzynia manualna lub 6 i 7-biegowa przekładnia o charakterze automatycznym. Jednostki napędowe o pojemności 1.2-2.0 litra zapewniały moc na wysokim poziomie 86-211 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat altea xl?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Altea XL jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Altea XL. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt