Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Inca

seat inca

Seat Inca to model samochodu dostawczego produkowany przez firmę Seat. Powstał on na bazie modelu Ibiza. Opisywany pojazd zapewnia możliwość przewożenia zaledwie dwóch osób, ale w zamian za to oferuje przestronną, tylną część bagażową. Dzięki niej możliwe jest wożenie nawet bardzo ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach. W związku z tym opisywane auto posiadało bardziej komercyjny charakter i było przeznaczone dla firm, których działalność wiązała się pośrednio, a także bezpośrednio z koniecznością transportu różnych przedmiotów, materiałów, narzędzi, produktów, itp.


Bardzo istotną cechą prezentowanego modelu samochodu dostawczego Seat Inca jest fakt, że posiada on bardzo solidną konstrukcję. Dzięki niej auto było w stanie utrzymać bardzo duże obciążenie związane z koniecznością transportu ciężkich przedmiotów. Ten 2-drzwiowy kombivan to samochód, w którym zastosowano bogate wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu, bezpieczeństwa oraz wydajności jazdy był bardzo wysoki.


Prezentowane auto Seat Inca to samochód, w którym zastosowano napęd na przednie koła radzący sobie z jazdą miejską, na dłuższych trasach oraz ułatwiający pokonywanie śliskich wzgórz. W modelu tym zastosowano silniki o pojemności 1.4, 1.6 oraz 1.9 litra, które generowały moc na poziomie 60 oraz 75 koni mechanicznych. Ładowność tego modelu to poziom 550 kilogramów. Istniała też możliwość podłączenia przyczepki, na której można było umieścić 1 tonę ładunku. Warto również zaznaczyć, że samochód ten był produkowany w latach 1995-2003.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat inca?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Inca jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Inca. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt