Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Arosa

seat arosa

Seat Arosa to mały samochód osobowy zaliczany do klasy aut miejskich. Model ten zapewniał miejsce do przewożenia maksymalnie czterech osób i ze względu na swój mały rozmiar nie nadawał się do użytkowania jako pojazd rodzinny. Jego głównym przeznaczeniem była jazda miejska oraz zapewnianie transportu na krótkich dystansach. Zaprojektowano go przede wszystkim z myślą o osobach potrzebujących dojazdu do pracy, szkoły, urzędu, miasta lub w inne miejsca związane z koniecznością pokonania krótszej odległości.


Opisywane auto Seat Arosa było produkowane w latach 1997-2004 jako 3-drzwiowy hatchback oraz mała konstrukcja, dzięki której możliwe było łatwiejsze wykonywanie manewrów w zatłoczonych miastach. Osoby użytkujące ten pojazd miały ułatwione zadanie związane z parkowaniem w ciasnym miejscu, itp. W 2000 roku przeprowadzono face lifting obejmujący różne kosmetyczne zmiany. Bardzo ważną cechą tego modelu była jego niska masa własna, dzięki której auto zachowywało swój dynamiczny charakter bez konieczności stosowania bardzo dużych i paliwożernych silników.


Prezentowany model samochodu miejskiego znany pod nazwą Seat Arosa był autem charakteryzującym się zwrotnością, dynamiką oraz wszystkimi innymi cechami cenionymi w pojazdach o charakterze miejskim. Model ten posiadał silniki benzynowe o pojemności 1.0 oraz 1.4 litra, które generowały moc 50, 60 oraz 100 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie o pojemności 1.4 oraz 1.7 litra oferowały z kolei moc 75 oraz 60 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe zapewniały odpowiednią dynamikę i nie spalały zbyt wiele paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat arosa?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Arosa jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Arosa. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt