Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Seat Arosa

 • Seat Arosa

  Seat Arosa SPORTOWY , ZADBANE , KLIMA

  6500
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  165000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Seat Arosa

  Seat Arosa El. szyby Św. Xenonowe CD

  6400
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  138500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Seat Arosa to mały samochód osobowy zaliczany do klasy aut miejskich. Model ten zapewniał miejsce do przewożenia maksymalnie czterech osób i ze względu na swój mały rozmiar nie nadawał się do użytkowania jako pojazd rodzinny. Jego głównym przeznaczeniem była jazda miejska oraz zapewnianie transportu na krótkich dystansach. Zaprojektowano go przede wszystkim z myślą o osobach potrzebujących dojazdu do pracy, szkoły, urzędu, miasta lub w inne miejsca związane z koniecznością pokonania krótszej odległości.


Opisywane auto Seat Arosa było produkowane w latach 1997-2004 jako 3-drzwiowy hatchback oraz mała konstrukcja, dzięki której możliwe było łatwiejsze wykonywanie manewrów w zatłoczonych miastach. Osoby użytkujące ten pojazd miały ułatwione zadanie związane z parkowaniem w ciasnym miejscu, itp. W 2000 roku przeprowadzono face lifting obejmujący różne kosmetyczne zmiany. Bardzo ważną cechą tego modelu była jego niska masa własna, dzięki której auto zachowywało swój dynamiczny charakter bez konieczności stosowania bardzo dużych i paliwożernych silników.


Prezentowany model samochodu miejskiego znany pod nazwą Seat Arosa był autem charakteryzującym się zwrotnością, dynamiką oraz wszystkimi innymi cechami cenionymi w pojazdach o charakterze miejskim. Model ten posiadał silniki benzynowe o pojemności 1.0 oraz 1.4 litra, które generowały moc 50, 60 oraz 100 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie o pojemności 1.4 oraz 1.7 litra oferowały z kolei moc 75 oraz 60 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe zapewniały odpowiednią dynamikę i nie spalały zbyt wiele paliwa.

Polska

Seat Arosa - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Seat Arosa w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt