Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Toledo

seat toledo

Seat Toledo to auto osobowe zaliczane do grona samochodów klasy kompaktowej. Oznacza to, że model ten charakteryzuje się dość zwartą konstrukcją. Pomimo tego faktu, opisywany model był w stanie przewozić maksymalnie 5 osób we względnie komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Auto takie mogło więc spełniać zadania samochodu o charakterze rodzinnym, ale jego małe rozmiary pozwalały mu również na posiadanie wielu cech charakterystycznych dla aut miejskich. Model ten został więc wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem pojazdu wielozadaniowego, który zapewni odpowiednie warunki jazdy zarówno na krótkich, a także długich dystansach.


Opisywany samochód Seat Toledo jest produkowany od 1991 roku i jak na razie powstały cztery generacje prezentowanego modelu. Każda z nowych generacji odróżniała się od poprzedniej nie tylko wyglądem, ale wprowadzała również wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym jakość pojazdu była jeszcze wyższa i spełniał on coraz bardziej rygorystyczne wymagania użytkowników. We wszystkich wersjach zastosowano wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy stał i nadal stoi na bardzo zadowalającym poziomie.


Od 2012 roku produkowana jest czwarta generacja modelu Seat Toledo. Auto jest wyposażone w elektryczne szyby, światła do jazdy dziennej, kurtyny boczne, system ESC oraz EBA, elektryczne lusterka, komputer pokładowy, itp. Ten 5-drzwiowy liftback posiada napęd na przednie koła, a jednostki napędowe 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra (1.6 diesel) zapewniają moc 75-122 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat toledo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Toledo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Toledo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt