Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Cordoba

seat cordoba

Seat Cordoba to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy subkompaktowej. Było to więc auto większe od tradycyjnych pojazdów miejskich, ale jednocześnie mniejsze od klasycznych kompaktów. Pomimo swojej zwartej konstrukcji, model ten zapewniał możliwość względnie komfortowego, a także bezpiecznego przewożenia 4-5 osób. Oznacza to, że samochód taki mógł spełniać zadania pojazdu rodzinnego, ale o wiele lepiej radził sobie jako auto miejskie oraz jako pojazd przeznaczony na krótsze dystanse. Model ten stworzono z myślą o osobach szukających niedrogiego w eksploatacji auta miejskiego, które w razie konieczności może zapewnić transport 5 osób w dalszej trasie.


Pierwszą generację znaną jako Seat Cordoba I produkowano w latach 1993-2002 w wersji coupe z 2 drzwiami, sedan z 4 drzwiami oraz kombi z 5 drzwiami. Był to bogato wyposażony pojazd zapewniający odpowiedni poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W aucie tym zastosowano napęd na przednie koła, na który moc była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej oraz 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 1.0-2.0 litra oferowały moc 50-150 koni mechanicznych, natomiast jednostki wysokoprężne o pojemności 1.9 litra generowały moc 64-110 koni mechanicznych.


Druga wersja opisywanego modelu Seat Cordoba powstawała w latach 2002-2009. Był to również model z przednim napędem, na który moc silnika była przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5 i 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki diesla o pojemności 1.4 oraz 1.9 litra oferowały moc na poziomie 68-131 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat cordoba?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Cordoba jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Cordoba. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt