Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 23000 do 29300

Jaka jest historia marki seat exeo?

Seat Exeo to model samochodu osobowego należacy do tak zwanej klasy D czyli segmentu pojazdów klasy średniej. W związku z tym bardzo istotną cechą prezentowanego modelu samochodu było jego przestronne wnętrze umożliwiające wydajne, komfortowe, a także bardzo bezpieczne przewożenie 5 osób. Oznacza to, że głównym przeznaczeniem opisywanego auta było jego wykorzystanie w charakterze pojazdu rodzinnego. Model zaprojektowano z myślą o typowych użytkownikach, którym zależało na zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy na długich dystansach dla siebie, a także swoich rodzin.


Opisywany samochód Seat Exeo był wytwarzany w latach 2008-2013 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W modelu tym zastosowano wyposażenie tradycyjne dla aut klasy średniej, w skład którego wchodziły urządzenia, układy i systemy poprawiające poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach. Dzięki nim nawet bardzo daleka podróż nie była niewygodna, męcząca, nudna ani niebezpieczna. Rodzaj wyposażenia zależał od wybranej wersji: Reference, Style lub Sport.


Jeśli chodzi o silniki benzynowe to w prezentowanym modelu Seat Exeo zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.6-2.0 litra zapewniające moc na poziomie 102-211 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna takich samochodów to poziom 190-244 km/h. Jeśli chodzi o silniki wysokoprężne to dostępne były wersje z jednostkami napędowymi o pojemności 2.0 litra oraz mocy 120-170 koni mechanicznych co przekładało się na maksymalną prędkość 204-229 km/h.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat exeo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Exeo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Exeo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Seat Exeo
Ocena marki: 4.8129 na 5 W oparciu o 129 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt