Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Seat Leon

seat leon

Auto osobowe marki Seat Leon to samochód zaliczany do grona pojazdów klasy kompaktowej. Oznacza to, że model ten charakteryzuje się mniejszym rozmiarem, a także bardziej zwartą konstrukcją. Pomimo tego faktu samochód zapewniał dość komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. Dzięki temu Seat Leon mógł być użytkowany jako pojazd rodzinny na dalszych dystansach. Oczywiście auto tego rodzaju posiada również wiele cech pojazdu miejskiego, a co za tym idzie spełnia on wymagania osób zainteresowanych posiadaniem środka transportu do szkoły, pracy oraz w inne miejsce wymagające pokonania krótkiego dystansu.


Prezentowany model samochodu Seat Leon jest produkowany od 1999 roku i aż do dziś powstały trzy generacje odróżniające się od siebie nie tylko wyglądem, ale również zastosowanym wyposażeniem, technologiami, a także innymi elementami. W związku z takimi modernizacjami, prezentowane auto zapewniało zgodność ze zwiększającymi się normami obowiązującymi na rynku pojazdów o charakterze osobowym.


Od 2012 roku produkowana jest trzecia generacja znana jako Seat Leon III. Model ten oferowany jest w wersji hatchback z 3 lub 5 drzwiami oraz dostępne jest również 5-drzwiowe kombi. Posiada on ciekawe wyposażenie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wygody jazdy. Model ten jest dostępny z napędem na przednie oraz wszystkie koła, a moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6 i 7-biegowej przekładni półautomatycznej. Silniki 1.4-2.0 litra spełniają wymagania użytkowników preferujących większą dynamikę oraz większą ekonomię pojazdu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu seat leon?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Seat Leon jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Seat Leon. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt