Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Skoda 100

 • Skoda 100

  Skoda 100 48 KM , Zarejestrowany jako zabytek , PO RENOWACJI

  28000
  Rok produkcji:
  1973
  Przebieg:
  10 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  48 KM
  Poj. silnika:
  1107 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Skoda 100 to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów o charakterze kompaktowym. Auto tego typu charakteryzowało się małym rozmiarem oraz zapewniało możliwość przewożenia 4 osób. W związku z tym model ten mógł być użytkowany jako auto rodzinne na dalsze wypady, pod warunkiem, że korzystały z niego mniejsze rodziny. O wiele częściej auto było użytkowane na krótszych dystansach, jako środek transportu do pracy, miasta, itp. Model ten produkowano w latach 1969-1977, więc dzisiaj jest to pojazd kupowany przez miłośników samochodów o charakterze zabytkowym, klasycznym.


Opisywane auto Skoda 100 posiadało podstawowe wyposażenie charakterystyczne dla samochodów kompaktowych. Nie było ono bardzo bogate, ale mimo to zapewniało odpowiedni poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu samochód nie był również bardzo drogi i mogło sobie na niego pozwolić szersze grono odbiorców. Małe rozmiary zapewniały również odpowiedni poziom zwrotności oraz ułatwiały wykonywanie wielu manewrów w ciasnych przestrzeniach, a także w zatłoczonych, dużych miastach.


Opisywany pojazd Skoda 100 był dostępny jako 4-drzwiowy sedan posiadający napęd na tylne koła. W prezentowanym aucie za przenoszenie mocy na tylne koła odpowiadała 4-biegowa przekładnia manualna. Auto posiadało zbiornik o pojemności 32 litrów. W modelu tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.0 oraz 1.1 litra, które zapewniały moc na poziomie 40-52 koni mechanicznych. Były one bardzo oszczędne, ale dzięki stosunkowo niskiej masie własnej auta zapewniały odpowiedni (jak na tamte czasy) poziom dynamiki pojazdu.

Polska

Skoda 100 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Skoda 100 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt