Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Fabia

skoda fabia

Skoda Fabia to samochód klasy kompaktowej, który charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz zwartą konstrukcją. Pomimo tego faktu, model ten jest w stanie zapewnić względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób, a także umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Oznacza to, że samochód taki może spełniać zadania auta rodzinnego na dalekie wypady, ale również może służyć jako pojazd zapewniający codzienny transport na krótkich dystansach miejskich i nie tylko. Model ten zaprojektowano i wyprodukowano z myślą o osobach, które poszukują niedrogiego w użytkowaniu samochodu wielofunkcyjnego.


Od 1999 roku wyprodukowano trzy generacje prezentowanego modelu Skoda Fabia. Auta takie posiadały bogate wyposażenie zwiększające poziom komfortu i bezpieczeństwa, a dzięki modernizacjom każda generacja charakteryzowała się wysoką jakością, dużą trwałością oraz zgodnością z najnowszymi, rygorystycznymi standardami obowiązującymi na rynku. Dzięki temu pojazd spełniał oczekiwania swoich użytkowników.


Od 2014 roku produkowana jest najnowsza, trzecia generacja modelu Skoda Fabia. Auto takie posiada wiele elementów wyposażenia zapewniających komfortową i bezpieczną jazdę miejską, a także jazdę na dłuższym dystansie. W skład wyposażenia wchodziły elementy takie jak na przykład ABS, poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne szyby, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka, itp. Pojazd posiada napęd na przednie koła oraz 5 i 6-biegowe skrzynie manualne, a także 7-biegowe przekładnie automatyczne. Silniki 1.0-1.4 litra produkowały moc 60-110 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda fabia?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Fabia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Fabia. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt