Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Praktik

skoda praktik

Pojazd mechaniczny marki Skoda Praktik to auto klasy dostawczej. Model ten oferuje miejsce dla zaledwie dwóch osób, ale w zamian za to oferuje sporą przestrzeń tylną przeznaczoną do transportu ładunków o dużej masie oraz nietypowych gabarytach. W związku z tym prezentowany model w znacznej większości przypadków jest użytkowany komercyjnie przez firmy specjalizujące się w transporcie towarów oraz inne firmy, których działalność wiąże się pośrednio lub bezpośrednio z koniecznością transportu różnych produktów, narzędzi, towarów, itp. Samochód ten wyprodukowano z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem takiego auta, które w tani, a także wydajny sposób umożliwi transport różnych ładunków.


Opisywane auto Skoda Praktik jest produkowane od 2007 roku jako 5-drzwiowy kombivan. Bardzo ważną cechą charakterystyczną tego pojazdu jest jego przestronna tylna część zapewniająca sporą ładowność. Kierowca oraz jego pasażer mają zapewnione komfortowe i bezpieczne warunki jazdy, dzięki różnym elementom wyposażenia. Pojemność tylnej przestrzeni bagażowej to poziom 1783 litrów.


Opisywany pojazd dostawczy Skoda Praktik jest wyposażony w napęd na przednie koła, na które można przenosić moc przy użyciu mechanizmu, jakim jest 5-biegowa przekładnia manualna. Jeśli chodzi o silniki to w opisywanym modelu zastosowano benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.2 litra, a także silniki dieslowskie posiadające pojemność 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra. Charakteryzują się one osiągami, dzięki którym można w dynamiczny i wydajny sposób transportować nawet bardzo ciężkie ładunki.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda praktik?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Praktik jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Praktik. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt