Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Octavia

skoda octavia

Skoda Octavia to samochód osobowy klasy kompaktowej produkowany przez niemiecki koncern Volkswagen pod marką Skoda. Auto takie charakteryzuje się zwartą konstrukcją i dość małymi rozmiarami, pomimo których model ten jest w stanie zapewnić miejsce dla 5 osób. Dzięki temu model taki może spełniać zadania samochodu rodzinnego zapewniającego transport na dalszych dystansach, ale oprócz tego posiada on wiele cech pojazdu miejskiego, który jest zwrotny, dynamiczny, a także oszczędny.


Pierwsze wersje modelu Skoda Octavia produkowano w latach 1959-1971 i dzisiaj są to oczywiście auta o charakterze zabytkowym. Prezentowany model wytwarzany jest aż po dziś dzień od 1996 roku. Przez cały okres produkcji powstały trzy generacje charakteryzujące się wysoką jakością, najwyższym poziomem komfortu i bezpieczeństwa, a także niską masą własną, dzięki której auto zachowuje swój dynamiczny charakter pomimo zastosowania w nim małych, oszczędnych jednostek napędowych. Oznacza to, że taka masa wpływa pozytywnie na dynamikę, a także ekonomiczność danego samochodu.


Skoda Octavia III to samochód osobowy produkowany od 2012 roku w Czechach, Chinach oraz Rosji. Model ten to 5-drzwiowy liftback lub 5-drzwiowe kombi z bogatym wyposażeniem obejmującym ABS i ESP, poduszki powietrzne, tempomat oraz wiele systemów monitorujących jazdę oraz aktywność kierowcy. Model ten posiada napęd na przednie koła, ale dostępne są również wersje z napędem na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej albo 6 lub 7-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.2-2.0 litra zapewniają moc na poziomie 85-230 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda octavia?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Octavia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Octavia. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt