Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Skoda Felicia

 • Skoda Felicia

  Skoda Felicia TANIA SKODA FELICIA 1.3 Mpi

  700
  Rok produkcji:
  1996
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  44 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Skoda Felicia to samochód osobowy produkcji czeskiej, który zaliczany był do grona aut subkompaktowych. Pomimo swoich małych rozmiarów, model ten był w stanie zapewnić miejsce dla 5 osób i w razie konieczności mógł służyć jako pojazd rodzinny na dalekie wypady. Jednocześnie warto dodać, że auto tego typu posiadało wiele cech pojazdu miejskiego zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Pierwsze wersje tego modelu produkowano w latach 1959-1964 i dziś jest to obiekt zainteresowania kolekcjonerów aut zabytkowych. Dużą popularnością cieszyła się natomiast wersja z lat 1994-2001, która jest użytkowana jeszcze dziś przez wiele osób.


Opisywany samochód Skoda Felicia był dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych posiadających różne rodzaje sprzętu, elementów i układów, dzięki którym poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki. Dużym atutem tego modelu była jego niska masa własna (800-1100 kilogramów w zależności od wersji). Dzięki niej prezentowane auto oferowało bardzo dobrą zwrotność i dynamikę pomimo zastosowania małych oraz oszczędnych jednostek napędowych.


Skoda Felicia to samochód osobowy, w którym zastosowano napęd na przednią oś. Moc silnika była przenoszona na przednie koła przy pomocy 5-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.3 oraz 1.6 litra oferowały moc na poziomie 54, 68, a także 75 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to dostępne były silniki o pojemności 1.9 litra, które produkowały moc na poziomie 64 koni mechanicznych.

Polska

Skoda Felicia - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Skoda Felicia w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt