Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Citigo

skoda citigo

Skoda Citigo to samochód osobowy zaliczany do grona aut miejskich. Oznacza to, że charakteryzuje się on małymi rozmiarami i pozwala na przewożenie maksymalnie 4 osób. Użytkowanie tego modelu jako pojazdu rodzinnego może być nieco problematyczne. Głównym przeznaczeniem tego samochodu jest bowiem zapewnianie transportu na krótkich dystansach. Oznacza to, że prezentowany model to auto przeznaczone do zapewniania codziennego dojazdu do pracy, szkoły, miasta itp. Samochód ten zaprojektowano z myślą o osobach szukających wydajnego i ekonomicznego rozwiązania.


Opisywane auto Skoda Citigo jest produkowane od 2011 roku jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Posiada ono bogate wyposażenie obejmujące różne elementy, takie jak system audio CD/MP3, klimatyzacja, centralny zamek, listwy chroniące progi, elektryczne szyby oraz wiele innych urządzeń i systemów, dzięki którym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy jest bardzo wysoki. Niska masa własna sprawia, że auto jest dynamiczne i zwrotne pomimo użycia małych, oszczędnych silników.


Skoda Citigo to samochód osobowy posiadający napęd na przednie koła, na które moc jest przenoszona przez 5-biegową przekładnię manualną. W modelu tym zastosowano silniki o pojemności 1.0 litra, które spalały małe ilości paliwa oraz produkowały moc na poziomie 60, 68 oraz 75 koni mechanicznych. Jak na auto miejskie, takie parametry są bardzo dobre i dzięki temu możliwe jest szybkie, dynamiczne oraz bardzo wydajne pokonywanie krótkich dystansów każdego dnia i pojazd dzięki temu doskonale spełniał swoje zadania auta miejskiego.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda citigo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Citigo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Citigo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt