Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Favorit

skoda favorit

Skoda Favorit to samochód osobowy produkcji czeskiej, który był wytwarzany w latach 1988-1995. Model ten należał do grona pojazdów klasy B+. Było to więc auto, którego konstrukcja była zbliżona do samochodów kompaktowych. Auto posiadało miejsce dla kilku osób i mogło być użytkowane jako mały pojazd rodzinny, chociaż jego głównym przeznaczeniem było użytkowanie na obszarach miejskich, a także na krótkich dystansach jako środek transportu zapewniający dojazd do pracy, szkoły, itp. Model ten zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących samochodu o bardziej ekonomicznym charakterze.


Pierwsze wersje auta Skoda Favorit były produkowane jeszcze przed wojną w latach 1936-1941 i dziś są to typowe przykłady pojazdów zabytkowych. Prezentowana wersja z lat 1988-1995 to samochód, który wytwarzano jako 5-drzwiowy hatchback, kombi, furgon lub 2-drzwiowy pickup. Auto takie posiadało wyposażenie obejmujące elementy, takie jak obrotomierz, radio, czujnik hamulca awaryjnego, elektroniczny zegarek oraz wiele innych rodzajów sprzętu zapewniających odpowiedni poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy.


Opisywany samochód Skoda Favorit był modelem posiadającym napęd na przednie koła. W pojeździe tym zastosowano napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przez manualną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń. W modelu tym zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.3 litra. Moc tych jednostek napędowych to poziom 54-68 koni mechanicznych. Były to więc oszczędne silniki, które jednak mimo tego faktu zapewniały zadowalające osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda favorit?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Favorit jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Favorit. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt