Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Skoda Superb

skoda superb

Skoda Superb to czeski pojazd osobowy należący do grona aut klasy średniej. Oznacza to, że pojazd ten posiada przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia 5 osób. Ludzie jadący takim autem mają zapewniony wysoki poziom komfortu bez ciasnoty oraz innych niedogodności. W związku z tym nawet długa i daleka podróż nie jest męcząca ani niewygodna. Dzięki takim atutom prezentowany samochód może być użytkowany jako auto rodzinne przeznaczone na dalsze wypady. W latach 1934-1949 produkowana była pierwsza wersja tego modelu, która dziś jest pojazdem o charakterze zabytkowym będącym obiektem pożądania kolekcjonerów oraz osób zajmujących się renowacją.


Opisywany model samochodu Skoda Superb jest produkowany od 2001 roku. Przez cały okres produkcji aż po dziś dzień wyprodukowano trzy generacje tego modelu. Charakteryzowały się one dużą solidnością oraz wyposażeniem zapewniającym najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Aktualnie od 2015 roku produkowana jest najnowsza, trzecia generacja opisywanego samochodu Skoda Superb. Jeśli chodzi o wyposażenie to w prezentowanym aucie stosowane są elementy, takie jak poduszki powietrzne, ABS z ESP, elektryczne szyby i lusterka, czujniki parkowania, tempomat, światła LED oraz wiele innych elementów zapewniających bezpieczną, a także wygodną jazdę. Opisywane auto to pojazd posiadający napęd na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 7-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 1.4-2.0 litra generują moc na poziomie 120-280 koni mechanicznych. Oznacza to, że auto takie zapewnia bardzo dynamiczną jazdę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu skoda superb?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Skoda Superb jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Skoda Superb. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt