Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Alto

suzuki alto

Auto osobowe istniejące na rynku pod nazwą Suzuki Alto to pojazd mechaniczny zaliczany do tak zwanego segmentu A, czyli grupy pojazdów o charakterze miejskich. W związku z tym prezentowany model charakteryzuje się małym rozmiarem oraz wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia maksymalnie 4 osób. Oznacza to, że prezentowany model nie jest samochodem rodzinnym przeznaczonym na dalekie dystanse tylko jest to auto miejskie zapewniające transport nie tylko na obszarach miejskich, ale również na krótkich dystansach. Dzięki posiadaniu takiego auta można więc zapewnić sobie transport do szkoły, miasta, itp. Model ten został wyprodukowany z myślą o ludziach poszukujących małego, taniego w eksploatacji oraz dynamicznego pojazdu osobowego do regularnego użytkowania na krótkich dystansach.


Prezentowany model Suzuki Alto to samochód produkowany od 1979 roku. Przez cały okres produkcji powstało aż siedem generacji opisywanego pojazdu. Oznacza to, że auto przechodziło liczne modernizacje, dzięki którym model ten spisywał się bardzo dobrze w różnych warunkach atmosferycznych, zapewniał dużą trwałość oraz najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Każda generacja była dopasowywana do zwiększających się standardów rynkowych.


Siódma generacja pojazdu Suzuki Alto była produkowana w latach 2009-2014 jako 5-drzwiowy hatchback. Bardzo ważnym atutem tego modelu była jego niska masa własna, dzięki której prezentowany samochód zachował dynamiczny charakter oraz zwrotność pomimo zastosowania małego, oszczędnego silnika o pojemności 1.0 litra oraz mocy 65 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki alto?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Alto jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Alto. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt