Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Vitara

suzuki vitara

Suzuki Vitara to pojazd osobowy zaliczany do grupy aut terenowych. Samochód taki posiada przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie 5 osób oraz sporej liczby bagaży. W związku z taką cechą model ten może być użytkowany jako pojazd o charakterze rodzinnym. Ludzie korzystający z takiego auta mają zapewnione odpowiednie warunki w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto wyprodukowano z myślą o ludziach, którym zależy na jak najlepszych warunkach jazdy po szosach, dziurawych drogach, trasach polnych, a także terenowych.


Pierwsza generacja modelu Suzuki Vitara była produkowana w latach 1988-1997. Samochód ten (tak samo jak model pierwszej generacji) był autem posiadającym niezwykle solidną konstrukcję. Dzięki niej prezentowany pojazd oferował możliwość bezproblemowego utrzymywania obciążeń i przeciążeń związanych z jazdą terenową. Silniki również charakteryzowały się trwałością i radziły sobie z pokonywaniem wielu kilometrów w trudnych warunkach. Jednostki napędowe o pojemności 1.3-2.0 litra oferowały moc 64-136 koni mechanicznych.


Od 2014 roku produkowany jest model znany jako Suzuki Vitara II. Auto takie charakteryzuje się zmienioną stylizacją oraz technologią. Jest to model łączący w sobie cechy auta miejskiego oraz modelu typu SUV radzącego sobie z jazdą terenową. Opisywany pojazd posiada bogaty i nowoczesny sprzęt oraz napęd na przednie koła lub na obie osie. Manualna skrzynia 5 lub 6-biegowa oraz automatyczna skrzynia 6-biegowa to mechanizmy odpowiadające za przenoszenie mocy na napęd. Moc 120 koni mechanicznych jest generowana przez silniki 1.6 litra (benzyna lub diesel).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki vitara?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Vitara jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Vitara. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt