Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Swift

suzuki swift

Suzuki Swift to samochód osobowy kwalifikujący się do grona aut segmentu B. Innymi słowy jest to model subkompaktowy charakteryzujący się większym rozmiarem od klasycznych aut miejskich, ale jednocześnie mniejszym rozmiarem w porównaniu z modelami kompaktowymi. Oznacza to, że cechą charakterystyczną tego modelu jest jego zwarta konstrukcja pozwalająca na przewożenie maksymalnie 4 lub w niektórych przypadkach 5 osób. W związku z tym prezentowane auto nie nadaje się za bardzo do użytkowania jako samochód rodzinny. Suzuki Swift to pojazd wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących modelu zapewniającego regularny, niedrogi i bezpieczny transport w warunkach miejskich, a także na krótkich dystansach.


Opisywany pojazd Suzuki Swift jest produkowany od 1983 roku i przez cały okres produkcji wytworzono cztery generacje tego auta. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi i mechanicznymi. Dzięki nim model ten przez cały czas spełniał i nadal spełnia wymagania użytkowników oraz jest zgodny z rosnącymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Najnowsza, czwarta generacja prezentowanego modelu Suzuki Swift jest produkowana od 2010 roku jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. Auto takie posiada bogate wyposażenie, a także napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej albo 4-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 1.2, 1.3 oraz 1.6 litra zapewniają moc na poziomie 94 (1.2), 75 (1.3) oraz 136 (1.6) koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki swift?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Swift jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Swift. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt