Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Wagon R+

suzuki wagon r+

Samochód osobowy marki Suzuki Wagon R+ to auto zaliczane do grona małych pojazdów typu kei-car charakterystycznych przede wszystkim dla rynku azjatyckiego. Opisywany model jest oczywiście oferowany również w Europie pod wspomnianą wyżej nazwą. Model ten charakteryzuje się przestronnym wnętrzem dla 5 osób, chociaż sam pojazd z zewnątrz charakteryzuje się bardziej zwartą budową. Mimo to model ten zapewnia odpowiedni komfort i bezpieczeństwo jazdy na krótkich i średnich dystansach. Może on być użytkowany jako auto rodzinne, ale również doskonale radzi sobie z jazdą o charakterze miejskim. Samochód ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach poszukujących małego i niedrogiego w eksploatacji pojazdu.


Cechą charakterystyczną opisywanego auta Suzuki Wagon R+ jest solidna konstrukcja, dzięki której możliwe jest wydajne i bezpieczne przewożenie 5 osób oraz ich bagaży. Auto takie jest produkowane od 1993 roku i przez cały okres produkcji powstało aż 5 generacji różniących się przede wszystkim zastosowanymi technologiami, a także wyposażeniem. Dzięki temu prezentowane auto spełniało coraz większe wymagania jakościowe. Opisywany model charakteryzował się niską masą własną. Dzięki temu można było stosować w nim małe i oszczędne silniki bez utraty dynamizmu.


Od 2012 roku produkowana jest najnowsza generacja modelu Suzuki Wagon R+. Stosowany jest w niej silnik wspomagany przez jednostkę elektryczną. Dzięki temu auto takie zachowuje swój dynamiczny charakter, posiada duży zasięg oraz spala bardzo małą ilość paliwa i dzięki temu może pochwalić się swoim ekonomicznym charakterem.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki wagon r+?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Wagon R+ jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Wagon R+. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt