Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Celerio

suzuki celerio

Suzuki Celerio to auto osobowe zaliczane do grona pojazdów klasy miejskiej. Jest to więc model charakteryzujący się małym rozmiarem oraz niską masą własną. Dzięki temu zapewnia wiele parametrów niezbędnych w jeździe miejskiej. W związku ze swoją ograniczoną przestrzenią wewnętrzną, opisywany model niestety nie nadaje się do użytkowania na dłuższą metę jako pojazd rodzinny (no chyba, że korzystają z niego małe rodziny). O wiele bardziej nadaje się on dla osób szukających taniego w eksploatacji, wydajnego pojazdu oferującego możliwość codziennego transportu na krótkich dystansach: do pracy, miasta, szkoły, na zakupy, itp.


Opisywany samochód Suzuki Celerio jest produkowany od 2014 roku aż po dziś dzień jako 5-drzwiowy hatchback. Jest on wyposażony w sprzęt, dzięki któremu jazda miejska oraz trochę dalsze dystanse są pokonywane w sposób wygodny, pewny, a także bezpieczny. Najważniejszą cechą tego modelu jest fakt, że posiada on niską masę własną. Dzięki temu stosowane są w nim bardzo małe i oszczędne silniki, a mimo to pojazd nie traci swojej dynamiki. Pozwala to na wypracowanie sporych oszczędności na paliwie bez konieczności rezygnowania z dobrego przyspieszenia oraz prędkości maksymalnej.


Prezentowany samochód Suzuki Celerio jest wyposażony w napęd na przednią oś. Moc silnika jest przenoszona na nią przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych lub automatycznych z taką samą liczbą przełożeń, albo automatycznych bezstopniowych. Silniki o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra nie zużywają zbyt wiele paliwa, ale mimo to auto generuje zadowalające osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki celerio?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Celerio jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Celerio. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt