Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Splash

suzuki splash

Suzuki Splash to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Oznacza to, że bardzo ważną cechą tego modelu był jego mały rozmiar. W związku ze swoim ograniczonym wnętrzem pojazd ten zapewniał co prawda możliwość przewożenia 5 osób, ale o wiele wyższy poziom komfortu zapewniany był przy niepełnym obłożeniu auta. Model ten wyprodukowano przede wszystkim z myślą o osobach, które były zainteresowane posiadaniem niedrogiego w eksploatacji, wydajnego pojazdu radzącego sobie bardzo dobrze w warunkach miejskich oraz na krótkich dystansach pokonywanych w sposób regularny (np. codziennie do pracy, szkoły, miasta, itp.).


Prezentowany pojazd Suzuki Splash był produkowany w latach 2008-2014 jako 5-drzwiowy hatchback. Auto takie było wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu możliwe było zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Kolejną istotną cechą tego modelu był jego mały rozmiar i niska masa własna. Dzięki temu auto miało ułatwione parkowanie w ciasnych miejscach oraz wykonywanie innych manewrów charakterystycznych dla miejskiego ruchu drogowego. Niska masa pozwalała na zachowanie odpowiedniej dynamiki jazdy pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników.


W prezentowanym modelu samochodu Suzuki Splash za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Model ten dysponował zbiornikiem paliwa o pojemności 45 litrów, co w połączeniu z oszczędnymi silnikami zapewniało bardzo duży zasięg. Jednostki napędowe 1.0, 1.2 oraz 1.3 diesel zapewniały moc w granicach 65-86 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki splash?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Splash jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Splash. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt