Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Suzuki Splash

 • Suzuki Splash

  Suzuki Splash SERWISOWANY , BOGATA WERSJA , 90 KM

  25900
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  45000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Suzuki Splash to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Oznacza to, że bardzo ważną cechą tego modelu był jego mały rozmiar. W związku ze swoim ograniczonym wnętrzem pojazd ten zapewniał co prawda możliwość przewożenia 5 osób, ale o wiele wyższy poziom komfortu zapewniany był przy niepełnym obłożeniu auta. Model ten wyprodukowano przede wszystkim z myślą o osobach, które były zainteresowane posiadaniem niedrogiego w eksploatacji, wydajnego pojazdu radzącego sobie bardzo dobrze w warunkach miejskich oraz na krótkich dystansach pokonywanych w sposób regularny (np. codziennie do pracy, szkoły, miasta, itp.).


Prezentowany pojazd Suzuki Splash był produkowany w latach 2008-2014 jako 5-drzwiowy hatchback. Auto takie było wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu możliwe było zapewnianie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Kolejną istotną cechą tego modelu był jego mały rozmiar i niska masa własna. Dzięki temu auto miało ułatwione parkowanie w ciasnych miejscach oraz wykonywanie innych manewrów charakterystycznych dla miejskiego ruchu drogowego. Niska masa pozwalała na zachowanie odpowiedniej dynamiki jazdy pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników.


W prezentowanym modelu samochodu Suzuki Splash za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Model ten dysponował zbiornikiem paliwa o pojemności 45 litrów, co w połączeniu z oszczędnymi silnikami zapewniało bardzo duży zasięg. Jednostki napędowe 1.0, 1.2 oraz 1.3 diesel zapewniały moc w granicach 65-86 koni mechanicznych.

Polska

Suzuki Splash - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Suzuki Splash w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt