Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Suzuki XL7

 • Suzuki XL7

  Suzuki XL7 7 OSOBOWY , 240 KM , KLIMA , USZKODZONY

  4500
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  109000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  240 KM
  Poj. silnika:
  3600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Suzuki XL7 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów SUV średniego rozmiaru. Model ten był więc autem posiadającym przestronne wnętrze. Dzięki niemu możliwe było przewożenie maksymalnie 7 osób. Tak duża przestronność pozwalała na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Nic więc dziwnego, że prezentowane auto było użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Model ten wyprodukowano z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem bardzo wygodnego, solidnego oraz dynamicznego pojazdu, który radził sobie dobrze nie tylko na trasach asfaltowych, ale również na drogach polnych, a także w terenie.


Opisywany model Suzuki XL7 to auto, które niezależnie od swojej generacji charakteryzowało się solidną konstrukcją, dzięki której jazda w warunkach terenowych, z obciążeniem generowanym przez 7 osób nie stanowiła dużego problemu. Pierwsza generacja opisywanego modelu była produkowana w latach 1998-2006. Auto takie posiadało silniki o pojemności 2.5 oraz 2.7 litra generujące moc na poziomie 156 oraz 185 koni mechanicznych.


Generację drugą, opisywanego modelu Suzuki XL7 produkowano od 2007 do 2009 roku. Samochód ten posiadał napęd na przednie koła lub na obie osie. W porównaniu z pierwszą generacją dokonano pewnych modyfikacji, dzięki którym samochód charakteryzował się jeszcze wyższą jakością. Zdecydowano się między innymi na zastosowanie większego i mocniejszego silnika o pojemności 3.6 litra oraz mocy 252 koni mechanicznych. Dzięki temu auto radziło sobie dynamicznie i wydajnie nawet z trudnymi warunkami terenowymi.

Polska

Suzuki XL7 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Suzuki XL7 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt