Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki Jimny

suzuki jimny

Suzuki Jimny to samochód osobowy zaliczany do grona aut sportowo-użytkowych. Jest to pojazd, którego konstrukcja nastawiona jest przede wszystkim na pokonywanie tras terenowych. Posiada on miejsce dla 4 osób, więc użytkowanie tego modelu jako pojazdu rodzinnego może być niepraktyczne, chyba że korzystają z niego mniejsze rodziny. Kierowca oraz pasażerowie mają zapewniony odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Model ten wyprodukowano głównie z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem samochodu, który poradzi sobie z jazdą po dziurawych drogach, trasach polnych czy też w terenie.


Auto Suzuki Jimny jest produkowane od 1969 roku i przez cały ten okres powstały jego trzy generacje. Każda większa modernizacja doprowadzająca do powstania nowej generacji obejmowała zmianę wyglądu zewnętrznego, wyposażenia oraz różnych elementów konstrukcyjnych i technologicznych. Dzięki temu prezentowane auto spełniało rosnące wymagania użytkowników oraz było zgodne z najlepszymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Od 1998 roku produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu samochodu sportowo-użytkowego Suzuki Jimny. Pojazd ten posiada napęd na tylne koła lub na obie osie. W skład wyposażenia wchodzą różne elementy, takie jak wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, podgrzewane fotele i lusterka zewnętrzne oraz wiele innych urządzeń i systemów poprawiających pewność, wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu. Silniki o pojemności 0.7-1.5 litra zapewniają moc 64-86 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki jimny?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki Jimny jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki Jimny. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt