Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Suzuki X-90

suzuki x-90

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Suzuki X-90 to dość nietypowa konstrukcja łącząca w sobie cechy małego autka miejskiego oraz pojazdu przystosowanego do jazdy terenowej. Jest to bowiem 2-drzwiowy, 2-osobowy SUV. Ze względu na swoje małe rozmiary, model ten nie nadaje się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Jest to auto, które zapewnia transport na małych dystansach i pozwala na szybkie i bezpieczne dojeżdżanie do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca na krótkich trasach. Dzięki swojemu "uterenowieniu" prezentowany samochód pozwala również na wykorzystywanie go na dziurawych drogach, trasach polnych czy też w terenie o średnim i niskim stopniu trudności.


Opisywane auto Suzuki X-90 pod względem swojej konstrukcji jest zaliczane do grona miejskich modeli subkompaktowych. Pojazd ten produkowano w latach 1995-1997 jako 2-drzwiowe coupe. Model charakteryzował się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było użytkowanie tego auta w trasach terenowych o niezbyt wygórowanym stopniu trudności. Oczywiście w samochodzie tym można było znaleźć ciekawe wyposażenie, dzięki któremu kierowca oraz pasażer mieli zapewniony bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


W opisywanym samochodzie Suzuki X-90 za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 4-biegowa skrzynia automatyczna, ale dostępna była również wersja z 5-biegową przekładnią manualną. Jeśli chodzi o jednostkę napędową to zastosowano silnik o pojemności 1.6 litra, który przy tak małym pojeździe o niskiej masie własnej pozwalał na generowanie bardzo dobrych osiągów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu suzuki x-90?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Suzuki X-90 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Suzuki X-90. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt