Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam A721

 • Aixam A721

  Aixam A721 Pierwszy właściciel,Bezwypadkowy, 6KM

  10699
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  65542 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  6 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Aixam A721 to dość nietypowy francuski projekt obejmujący samochód osobowy przeznaczony do jazdy miejskiej. Jest to 2-osobowy samochód, który swoją konstrukcją może przypominać Smarta jednak różnice pomiędzy tymi pojazdami są znaczne. Główną i najważniejszą cechą tego modelu jest fakt, że pojazd ten może być użytkowany przez osoby, które nie posiadają prawa jazdy. Konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B1 lub karty motorowerowej, a wiadomo, że uprawnienia te można uzyskać o wiele łatwiej niż zwykłe prawo jazdy kategorii B.


Opisywany pojazd nadaje się do stosowania przez osoby, którym zależy na wejście w posiadanie środka transportu, który zapewni dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Jest to typowe auto miejskie o bardzo małej pojemności, więc nie nadaje się ono do jazdy w trasie, a ze względu na małą liczbę miejsc, nie jest to pojazd o charakterze rodzinnym.


Samochody marki Aixam A721 są dostępne z silnikami o pojemności 0.4, a także 0.5, jednak na polskim rynku o wiele częściej można spotkać się z tymi modelami posiadającymi jednostki napędowe 0.4 litra. Charakteryzują się one mocą zaledwie 5 koni mechanicznych. Aixam A721 to samochód typu hatchback z napędem na przednią oś. Jest to pojazd napędzany olejem napędowym. Cechą charakterystyczną tego pojazdu jest ograniczona prędkość maksymalna, dzięki której możliwe jest użytkowanie tego auta przez posiadaczy prawa jazdy B1 oraz karty motorowerowej. Ze względu na małą pojemność silników, samochód ten spala małe ilości paliwa.

Polska

Aixam A721 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam A721 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt