Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Crossover

Samochodód osobowy

Aixam Crossover jest jednym z wielu projektów firmy Aixam zajmującej się produkcją samochodów przeznaczonych dla 16-latków posiadających prawo jazdy kategorii B1. Model Crossover jest kontynuacją modelu Crossline. Jest to pewnego rodzaju odświeżona wersja tego modelu. Opisywany pojazd można określić mianem miejskiej terenówki dla młodych użytkowników.


Prezentowany samochód został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Nadwozie jest wykonane z solidnego tworzywa sztucznego wspieranego na aluminiowej ramie. Pojazd jest wyposażony w nowoczesne systemy ABS, czujniki parkowania, szyby elektryczne, centralny zamek, automatyczną skrzynię biegów, radio, aluminiowe felgi oraz wiele innych udogodnień wpływających na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Oczywiście jest to pojazd dla dwóch osób, który oprócz tego posiada przestrzeń bagażową o pojemności 1200 litrów.


Podstawowa wersja modelu Aixam Crossover jest wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 0.4 litra o mocy 5,4 koni mechanicznych. Dużym atutem jest niski poziom spalania paliwa. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć ten pojazd to 45 km/h. Spełnia więc on normy bezpieczeństwa, dzięki którym może być użytkowany przez nieletnich posiadaczy prawa jazdy kategorii B1.


Istnieją również mocniejsze wersje silnikowe Aixam Crossover GT oraz GTR. Wersja GT charakteryzuje się mocą 15,2 koni mechanicznych (85 km/h), a GTR 20,4 koni mechanicznych (98 km/h). Są to więc wersje, które można stosować nie tylko w mieście, ale również na trasach i w terenie.

Polska

Aixam Crossover - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Crossover w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt