Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Scouty

 • Aixam Scouty

  Aixam Scouty gwarancja , 20 KM , automat

  34600
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  36522 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  20 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Aixam Scouty to kolejny ciekawy projekt firmy z Francji, która zajmuje się produkcją mikrosamochodów. Jest to małe auto posiadające silnik o niskiej pojemności i małej mocy. Dzięki temu nadaje się do użytkowania przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B1, czyli przez osoby, które ukończyły 16 rok życia.


Jeśli chodzi o mechanikę to Aixam Scouty nie różni się niczym od innych pojazdów tego typu. Oznacza to, że jest on wyposażony w silnik spalinowy zasilany benzyną lub olejem napędowym, a jego pojemność to 0.4 litra. Charakteryzuje się on mocą około 5 koni mechanicznych, która pozwala na rozwinięcie prędkości 45 km/h. Jest to więc samochód przeznaczony przede wszystkim do jazdy miejskiej.


Istnieje również wersja samochodu Aixam Scouty wyposażona w mocniejszy silnik o większej pojemności. Dzięki temu samochód jest w stanie rozwinąć prędkość 93 km/h, która przydaje się nie tylko w mieście, ale również na trasie. Atutem tego samochodu jest spalanie paliwa stojące na poziomie około 2-3 litrów na 100 km. Jest to więc nie tylko bezpieczny i komfortowy, ale również bardzo ekonomiczny samochód.


Cechą, która wyróżnia model Aixam Scouty wśród innych modeli tej marki jest zdejmowany dach. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie przydające się w cieplejsze dni. Prezentowany samochód posiada automatyczną skrzynię biegów, czujniki parkowania, elektryczne szyby, światła typu LED oraz wiele innych udogodnień, dzięki którym zapewnia on odpowiednie bezpieczeństwo osobom nieletnim z prawem jazdy kategorii B1.

Polska

Aixam Scouty - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Scouty w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt