Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Roadline

 • Aixam Roadline

  Aixam Roadline microcar,bez prawa jazdy , 4KM

  27990
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  43000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  4 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Aixam Roadline jest kolejnym pojazdem francuskiej firmy znanej z dostarczania swoim klientom innowacyjnych rozwiązań w postaci małych pojazdów dla nieletnich kierowców z prawem jazdy kategorii B1. Prezentowany model był produkowany w latach od 2009 do 2014. Jest to nowoczesny samochód dla 2 osób, który dodatkowo posiada niewielką przestrzeń bagażową. Auto to jest idealne dla uczniów dojeżdżających do szkół oraz osób bez prawa jazdy, które poszukują niezawodnego środka transportu do pracy, szkoły, na zakupy, itp.


Prezentowany model o nazwie Aixam Roadline jest zasilany silnikiem diesla o pojemności 0.4 litra, więc nie różni się on pod tym względem od innych aut tego typu. Taka jednostka napędowa charakteryzuje się mocą 5 koni mechanicznych i pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości na poziomie 45 km/h. Jest to auto typu hatchback wyposażone w automatyczną skrzynię biegów.


Aixam Roadline jest samochodem wyposażonym w nowoczesne systemy zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu spełnia on wymagania Unijne dotyczące pojazdów przeznaczonych dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B1. Na rynku dostępne są również wersje Roadline o pojemności 0.5 litra, które charakteryzują się większą mocą oraz wyższą prędkością maksymalną. Takie pojazdy spisują się dobrze nie tylko w mieście, ale również w trasie, która niekoniecznie musi być krótka. Ważnym atutem opisywanego samochodu jest niski poziom spalania paliwa, który stoi na poziomie około 3 litrów na 100 km. Jest to więc wygodne, bezpieczne i ekonomiczne autko.

Polska

Aixam Roadline - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Roadline w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt