Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Crossline

 • Aixam Crossline

  Aixam Crossline

  41000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  26000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  635 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Aixam Crossline

  Aixam Crossline mp3 , od lat 14 , diesel

  27300
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  32000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Kolejnym bardzo interesującym pojazdem francuskiej firmy Aixam jest model znany pod nazwą Aixam Crossline. Tak jak w przypadku innych modeli, jest to samochód zaprojektowany z myślą o osobach, które nie posiadają prawa jazdy, a chciałyby zapewnić sobie wygodny środek transportu umożliwiający jazdę w trasie lub po mieście.


Samochody marki Aixam Crossline są pojazdami napędzanymi silnikami o pojemności 0.4 litra. Dostępne są zarówno wersje benzynowe, jak i dieslowskie. Efektem zastosowania jednostek napędowych o tak małej pojemności jest niska prędkość maksymalna stojąca na poziomie 45 lub 93 km/h. W przypadku prędkości 45 km/h, pojazd nadaje się do stosowania na krótkich trasach miejskich, jednak po odblokowaniu do prędkości 93 km/h istnieje możliwość użytkowania go w trasie.


Należy zapamiętać, że opisywany model o nazwie Aixam Crossline jest samochodem w stylu SUV. Oznacza to, że będzie radził sobie dobrze w terenie, jednak wiadomo, że nie będzie dorównywał tradycyjnym pojazdom SUV charakteryzującym się o wiele większą mocą silników. Prezentowany model Aixama nie może pochwalić się tak dużą mocą (stoi ona na poziomie około 5 koni mechanicznych). W związku z tym głównym zastosowaniem tego auta jest pokonywanie dróg miejskich oraz krótkich i średnich tras.


Tak jak inne wersje, również Aixam Crossline posiada 2 miejsca, więc nie jest to auto rodzinne. Dzięki swoim niskim osiągom oraz spełnianiu norm bezpieczeństwa, pojazd ten może być użytkowany przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B1 oraz karty motorowerowej.

Polska

Aixam Crossline - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Crossline w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt