Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Coupe

 • Aixam Coupe

  Aixam Coupe Ligie JSRcoupe / Microcar Coupe

  12000
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  31000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Aixam Coupe jest kolejnym modelem francuskiego pojazdu przeznaczonego dla osób, które nie posiadają prawa jazdy. Jest to auto o małej pojemności, które osiąga niską prędkość maksymalną. Nadaje się ono do jazdy miejskiej i może być użytkowane przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B1 lub kartę motorowerową. Oznacza to, że do użytkowania tego auta nie trzeba nawet mieć skończonych 18 lat.


Tak jak inne wersje Aixama, również ten model jest zasilany silnikiem Kubota. Jest to dieslowska jednostka napędowa o pojemności 0.4 litra. Charakteryzuje się ona niskim poziomem spalania paliwa (około 3 litry na 100 km). Jest to więc wygodne, ekonomiczne auto miejskie dla 2 osób. Można go użytkować jako środka transportu do pracy, szkoły lub w inne miejsca, które nie są znacznie oddalone od punktu rozpoczęcia jazdy.


Oczywiście wnętrze tego pojazdu nie różni się niczym od wnętrz tradycyjnych samochodów. Posiada on bogate wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo, a także komfort jazdy. Między innymi modele Aixam Coupe są wyposażone w radio z odtwarzaczem płyt CD.


Moc jednostek napędowych w tych samochodach nie przekracza poziomu 5 koni mechanicznych. Auto osiąga maksymalną prędkość 45 km/h charakterystyczną dla pojazdów, takich jak motorowery lub skutery. Oczywiście pojazd ten nie służy jako auto rodzinne, ze względu na 2 miejsca i ograniczoną przestrzeń bagażową, jednak jego osiągi w mieście są przyzwoite, a dodatkowym atutem jest niskie spalanie paliwa oraz ekonomiczny charakter tego auta.

Polska

Aixam Coupe - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Coupe w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt