Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Aixam Scouty R

 • Aixam Scouty R

  Aixam Scouty R 2010 rok diesel KDI Zarejestrowany na L6E bez pawo jazdy

  21900
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  33000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  4 KM
  Poj. silnika:
  200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Jednym z nowoczesnych pojazdów przeznaczonych dla nieletnich kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B1 jest Aixam Scouty R. Opisywany mikrosamochód jest pojazdem mechanicznym, który może przypominać popularnego Smarta. Posiada on również miejsce dla 2 osób i małą przestrzeń bagażową, jednak nie jest to auto z silnikiem o dużej pojemności i mocy. Dzięki temu, że spełnia ono standardy bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej, może być bezpiecznie stosowane przez młodych kierowców.


Aixam Scouty R to mały samochód ze zdejmowanym dachem, który nadaje się do stosowania jako środek transportu zapewniający dojazd do szkoły, pracy lub w inne miejsce na terenie miejskim. Prezentowany mikrosamochód jest wyposażony w silnik diesla lub benzynowy o mocy 5 koni mechanicznych. Jednostka napędowa tego typu osiąga prędkość 45 km/h, więc praktycznie niemożliwe jest przekraczanie dozwolonych prędkości panujących w miastach i na trasach. Istnieją też mocniejsze wersje osiągające prędkość 93 km/h.


Samochód Aixam Scouty R charakteryzuje się również bardzo bogatym wyposażeniem. Auto posiada automatyczną skrzynię biegów, radio CD, centralny zamek, tylne czujniki parkowania, elektryczne szyby oraz lampy LED. Dzięki takiemu sprzętowi jazda samochodem jest nie tylko wygodna, ale również bardzo bezpieczna.


Wiadomo nie od dziś, że najmłodsi użytkownicy takiego samochodu często mają ograniczone środki finansowe. Prezentowany model jest jednak rozwiązaniem ekonomicznym, ponieważ silnik spala około 3 litrów paliwa na 100 km.

Polska

Aixam Scouty R - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Aixam Scouty R w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt