Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Aixam A741

aixam a741

Pojazd znany pod nazwą Aixam A741 to kolejny interesujący projekt francuskich producentów stworzony z myślą o osobach, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Auto to charakteryzuje się bardzo niską pojemnością, przez co nie osiąga zawrotnych prędkości i może ono być użytkowane przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B1 lub kartę motorowerową. Samochód ten charakteryzuje się jednak wyższą prędkością maksymalną w porównaniu do wersji Aixam A721, dzięki czemu nadaje się nie tylko do jazdy miejskiej, ale również na krótkie trasy.


Prezentowany samochód, podobnie jak Aixam A721 swoim wyglądem przypomina Smarta. Jest to 2-osobowy hatchback, który jednak nie jest wyposażony w takie silniki jak w Smarcie. W prezentowanym modelu stosowane są jednostki napędowe o pojemności 0.4 l zasilane olejem napędowym. Charakteryzują się one niskim poziomem spalania paliwa zarówno w trasie, jak i podczas jazdy miejskiej. Silniki tych pojazdów posiadają moc 5 koni mechanicznych, a auta posiadają napęd na przednie koła.


Samochody typu Aixam A741 w porównaniu z A721 charakteryzują się wyższą prędkością maksymalną na poziomie 95 km/h. Dzięki temu radzą sobie dobrze nie tylko na krótkich dystansach w mieście, ale mogą również być użytkowane w trasach. Oczywiście są to samochody przeznaczone dla maksymalnie 2 osób, więc nie są możliwe rodzinne wyjazdy. Jest to jednak świetna opcja dojazdu do pracy, na zakupy lub w inne miejsce dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B ze względu na niski wiek lub z innych powodów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aixam a741?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Aixam A741 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Aixam A741. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt