Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Aixam City

aixam city

Aixam City to kolejny interesujący model francuskiego producenta o nazwie Aixam-Mega. Jest to pojazd idealny dla osób niepełnoletnich oraz innych osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Opisywany samochód spełnia wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa, dzięki którym jest on bezproblemowo dopuszczony do ruchu na polskich drogach.


Najnowszy Aixam City jest samochodem, który posiada bardzo małe rozmiary (jedne z mniejszych na rynku). Samochód ten posiada miejsce dla kierowcy oraz pasażera i niewielką przestrzeń bagażową. Jest to pojazd typu hatchback o długości 2,72 m, szerokości 1,5 m oraz o rozstawie osi na poziomie 1,795 m. Nadwozie tego pojazdu wykonane jest z tworzyw sztucznych, które są oparte na solidnej ramie aluminiowej.


Opisywany samochód posiada dwucylindrowy silnik Turbodiesel Kubota o pojemności 0.4 litra. Pozwala on na osiąganie prędkości do 45 km/h, więc jest to typowy samochód miejski na dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Nie nadaje się on na dłuższe trasy ani nie służy jako pojazd do wypadów rodzinnych. Bardzo dużą korzyścią opisywanego auta typu Aixam City jest niski poziom spalania paliwa na poziomie 3 l/100 km.


Warto dodać, że na rynku dostępne są również auta typu Aixam City Gasol, które są napędzane silnikami benzynowymi. Samochody te również osiągają prędkość do 45 km/h, ale istnieje również możliwość ich odblokowania i dzięki temu będą osiągały prędkość 97 km/h, dzięki czemu będą mogły być użytkowane na dłuższych trasach. Wersja benzynowa również charakteryzuje się niskim poziomem spalania paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aixam city?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Aixam City jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Aixam City. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt