Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Adam

opel adam

Opel Adam to jeden z najmniejszych samochodów osobowych produkowanych przez koncern General Motors. Jest to typowy przedstawiciel klasy aut miejskich. Oznacza to, że jest to samochód posiadający bardzo małą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. W modelu tym mogą przebywać maksymalnie 4 osoby, więc nie jest to samochód o charakterze miejskim. Głównym zadaniem tego modelu jest jazda po mieście oraz na krótkich odległościach. Auto takie zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem pojazdu zapewniającego szybki i tani dojazd do pracy, szkoły lub w inne miejsce.


Opisywane auto Opel Adam jest produkowane od 2012 roku i jest ono dostępne w kilku wersjach wyposażenia, w którego skład wchodzą elementy, takie jak poduszki powietrzne, ABS, ESP, komputer pokładowy, elektryczne szyby, system wspomagający ruszanie ze wzniesienia oraz wiele innych urządzeń i systemów wpływających na poprawę komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Ogromnym atutem tego auta jest jego niska masa własna. Dzięki temu pojazd zachowuje odpowiednią dynamikę pomimo zastosowania w nim oszczędnych i małych jednostek napędowych.


Prezentowany Opel Adam 3-drzwiowy hatchback to samochód posiadający napęd na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni obsługiwanej manualnie. Silniki 1.2 oraz 1.4 litra ECOTEC generują moc na poziomie 70-150 koni mechanicznych. Dzięki nim pojazd jest dynamiczny, ale mimo to poziom spalania paliwa jest niski i w związku z tym auto zachowuje swój ekonomiczny charakter.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel adam?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Adam jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Adam. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt