Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Signum

 • Opel Signum

  Opel Signum KLIMA , KOLOROWA NAWIGACJA , PODGRZEWANE FOTELE

  18900
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  176036 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1910 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Opel Signum to pojazd osobowy zaliczany do grona aut klasy średniej. Pojazd ten dysponował więc przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 4-5 osób. Zapewnione im były warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że prezentowany pojazd był przeznaczony do użytkowania jako auto o charakterze rodzinnym. Dzięki zastosowanemu wyposażeniu zapewnione były bardzo dobre warunki jazdy nawet na dalekich dystansach.


Prezentowane auto Opel Signum było produkowane w latach 2003-2008. Cechą charakterystyczną tego modelu była wysoka jakość wykonania oraz duża trwałość, dzięki której pojazd był odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz inne problemy. Samochód posiadał regulowane fotele oraz wiele innych elementów wyposażenia. Zadaniem takich sprzętów było zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dzięki takim atutom auto było przeznaczone głównie dla rodzin, którym zależało na jak najlepszych warunkach jazdy. W 2005 roku przeprowadzono modernizację zmieniającą wygląd zewnętrzny oraz zwiększającą bogactwo wyposażenia.


Opel Signum to samochód, który były wyposażony w napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przez automatyczne lub manualne skrzynie biegów posiadające 5 lub 6 przełożeń w zależności od wybranej wersji. Benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.8-3.2 litra generowały moc na poziomie 122-250 koni mechanicznych. Silniki dieslowskie było z kolei dostępne w wersjach 1.9-3.0 litra i oferowały moc 100-184 koni mechanicznych.

Polska

Opel Signum - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Signum w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt