Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Speedster

 • Opel Speedster

  Opel Speedster 147 KM , kabriolet , benzyna

  43000
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  83000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  147 KM
  Poj. silnika:
  2198 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Opel Speedster to auto zaliczane do grona pojazdów klasy sportowej. Model ten charakteryzował się bardzo dobrymi osiągami porównywalnymi z tymi, które były generowane przez samochody startujące w wyścigach lub rajdach. Oczywiście opisywany samochód posiadał różne rodzaje sprzętu i wyposażenia, dzięki którym został on dopuszczony do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego. Prezentowany pojazd został wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość dynamicznej i agresywnej jazdy charakterystycznej dla stylu sportowego.


Prezentowane auto Opel Speedster było produkowane w latach 2000-2005 jako 2-drzwiowy roadster. Charakteryzował się on niskim współczynnikiem oporu powietrza, dzięki któremu jego dynamika stała na bardzo wysokim poziomie. Warto dodać, że opisywany samochód charakteryzował się bardzo solidną konstrukcją, która pozwalała na utrzymanie wysokich przeciążeń generowanych przez jazdę z bardzo dużą prędkością. Dzięki różnym elementom wyposażenia opisywany samochód pozwalał na zapewnienie wysokiego komfortu i bezpieczeństwa.


Prezentowany samochód Opel Speedster posiadał miejsce tylko dla 2 osób, więc nie było możliwe użytkowanie go w formie auta rodzinnego. Model ten dysponował napędem na tylną oś. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. W samochodach marki Opel Speedster stosowano silniki o pojemności 2.2 litra oraz mocy 147 koni mechanicznych. Oferowane były również wersje z silnikami 2.0 litra, które jednak zapewniały moc na poziomie 200 koni mechanicznych.

Polska

Opel Speedster - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Speedster w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt