Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Campo

 • Opel Campo

  Opel Campo 2.5 , KLIMA , napęd 4X4

  23600
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  167621 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  2489 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Opel Campo to samochód osobowy o nadwoziu pickup produkowany przez koncern General Motors. Opisywany pojazd nie posiadał dużej ilości miejsca dla osób, więc nie było to auto o charakterze rodzinnym. Najważniejszą jego cechą charakterystyczną była duża tylna przestrzeń pozwalająca na przewożenie sporych ilości ładunków o nietypowych gabarytach. Cecha ta była ceniona nie tylko przez użytkowników indywidualnych, ale również przez małe i średnie firmy poszukujące niedrogiego ale wydajnego pojazdu służącego do przewożenia narzędzi, produktów, surowców i innych rzeczy. W związku z tym w przypadku opisywanego pojazdu dominowało użytkowanie komercyjne.


Opisywane auto Opel Campo produkowane było w latach 1991-2000. Model ten charakteryzował się bardzo istotną cechą, jaką była solidna, wzmocniona konstrukcja. Dzięki niej prezentowany pojazd był w stanie bezproblemowo utrzymywać duże obciążenia związane z koniecznością przewożenia ciężkich materiałów o nietypowych gabarytach. Dodatkowo w samochodzie tym zastosowano wyposażenie, dzięki któremu kierowca i pasażerowie mieli zapewnione komfortowe i bezpieczne warunki jazdy.


Opisywany model samochodu Opel Campo dysponował napędem na tylną lub obie osie. Moc silników była przenoszona na taki napęd dzięki wykorzystaniu 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanej wersji zastosowano jednostki napędowe o pojemności 2.3-3.1 litra, których moc była generowana w zakresie 76-109 koni mechanicznych. Zapewniały one odpowiednią dynamikę i wydajność jazdy z dużym obciążeniem.

Polska

Opel Campo - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Campo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt