Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Calibra

 • Opel Calibra

  Opel Calibra opel calibra 16v DIAMOND

  9900
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  188000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Opel Calibra

  Opel Calibra BEZ KOROZJI , 115 KM , Serwisowany

  6500
  Rok produkcji:
  2003
  Przebieg:
  130569 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  115 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Opel Calibra to pojazd zaliczany do grona aut sportowych. Model ten był produkowany przez koncern General Motors. Opisywany samochód dysponował bardzo dobrymi osiągami, które mogły być porównywane z tymi generowanymi przez auta biorące udział w różnych rajdach, wyścigach samochodowych, itp. Samochód ten dysponował ograniczoną przestrzenią, więc zmieszczenie w nim całej rodziny mogło być problematyczne. Był to pojazd, który powstał głównie z myślą o osobach zainteresowanych możliwością agresywnej jazdy, zbliżonej do stylu sportowego.


Prezentowany samochód Opel Calibra charakteryzował się bardzo niskim współczynnikiem oporu powietrza, dzięki któremu możliwe było nie tylko generowanie bardzo dobrych osiągów, ale również spalanie małych ilości paliwa jak na samochód o charakterze sportowym. Kolejną istotną cechą tego modelu była trwała konstrukcja, która była w stanie utrzymywać duże obciążenia związane z jazdą z dużą prędkością. Nie należy też zapominać o wyposażeniu, dzięki któremu pojazd ten charakteryzował się wysokim poziomem komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Opel Calibra było produkowane w latach 1990-1997 jako 2-drzwiowe coupe. Model ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5 i 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0 oraz 2.5 litra zapewniały moc na poziomie 115-204 koni mechanicznych. Pozwalało to na zachowanie odpowiedniej dynamiki jazdy.

Polska

Opel Calibra - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Calibra w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt