Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Antara

 • Opel Antara

  Opel Antara 4X4, BEZWYPADKOWY, TYCHY

  23000
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  190000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1991 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Opel Antara

  Opel Antara Opel

  19900
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  240000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  180 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Opel Antara

  Opel Antara AUTOMAT , SKÓRA BI XENONY

  33000
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  109429 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  1991 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Opel Antara to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwane auto typu SUV, które posiada przestronne wnętrze, w którym można zmieścić 5, a nawet 7 osób. W związku z tym auto tego rodzaju spełniało zadania pojazdu rodzinnego. Zostało ono wyprodukowane z myślą o większych rodzinach, którym bardzo zależało na jak najlepszych warunkach jazdy. Pojazd ten był również przeznaczony dla użytkowników, którzy poszukiwali auta zapewniającego komfort i bezpieczeństwo na dłuższych dystansach, a także na trasach terenowych o umiarkowanym i średnim poziomie trudności.


Bardzo ważną cechą  pojazdu Opel Antara jest jego solidna konstrukcja. Dzięki niej auto radzi sobie bardzo dobrze z obciążeniami generowanymi w związku z jazdą w warunkach terenowych. Auto jest również w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz ich bagaże. W skład wyposażenia wchodzi bardzo wiele elementów, które odpowiadają za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki nim pojazd jest polecany szczególnie dla dużych rodzin, które często podróżują na dalekich dystansach.


Opisywany samochód Opel Antara dysponuje napędem na przednią oś, ale dostępne są też wersje z napędem na cztery koła. Za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada skrzynia manualna posiadająca 5 lub 6 biegów. Dostępne są też skrzynie automatyczne z 5 lub 6 biegami. Silniki benzynowe o pojemności 2.4 i 3.2 litra zapewniają moc na poziomie 140-227 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 2.0 litra oferują moc 127 oraz 150 koni mechanicznych.

Polska

Opel Antara - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Antara w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt