Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel GT

 • Opel GT

  Opel GT 264 KM , Zarejestrowany w Polsce , ALUFELGI

  39999
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  65000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  264 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy, który jest znany pod nazwą Opel GT to auto zaliczane do segmentu pojazdów sportowych. Jest to więc model zapewniający bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez auta biorące udział w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Oczywiście w pojeździe tego typu zastosowano różne technologie oraz rozwiązania zapewniające wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa. Dzięki nim możliwe było dopuszczenie opisywanego samochodu do normalnego użytkowania w warunkach ruchu drogowego.


Pierwsza wersja opisywanego modelu Opel GT była wytwarzana w latach 1968-1973. Był to samochód charakteryzujący się niskim współczynnikiem oporu powietrza, dzięki któremu możliwe było generowanie bardzo dobrych, sportowych osiągów. Dzięki takim cechom można śmiało stwierdzić, że auto powstało z myślą o ludziach ceniących sobie możliwość bardzo szybkiej jazdy. Niska masa własna również wpływała bardzo pozytywnie na generowane przyspieszenie, a także prędkość maksymalną.


Od 2007 do 2009 roku wznowiono produkcję Opel GT i zdecydowano się na wytwarzanie drugiej generacji modelu Opel GT. Samochód ten oczywiście zmienił swój wygląd na bardziej nowoczesny. Był to 2-drzwiowy roadster, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Jeśli chodzi o silnik to zastosowano jednostkę napędową o pojemności 2.0 litra oraz mocy 260 koni mechanicznych. Auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 5,3 sekundy, a jego prędkość maksymalna to poziom 230 kilometrów na godzinę.

Polska

Opel GT - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel GT w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt