Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Opel Karl

 • Opel Karl

  Opel Karl JAK NOWY , NISKI PRZEBIEG , FULL WYPOSAŻENIE

  31999
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  14300 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Opel Karl to najnowsza propozycja koncernu General Motors w segmencie pojazdów miejskich. Jest to więc auto zaliczane do klasy A, charakteryzujące się małym rozmiarem. W aucie tym możliwe jest przewożenie 4 lub 5 osób (w zależności od wersji), jednak użytkowanie go na dalszych dystansach jako pojazd rodzinny może być bardzo niekomfortowe. W związku z tym można stwierdzić, że opisywany samochód został wyprodukowany z myślą o ludziach szukających małego, zwrotnego i taniego w eksploatacji samochodu zapewniającego transport do miasta, szkoły, pracy oraz w inne miejsca na krótszych trasach.


Opisywane auto Opel Karl jest produkowane od 2015 roku i charakteryzuje się ono bogatym wyposażeniem obejmującym elementy, takie jak ABS z EBD, elektroniczny program odpowiedzialny za stabilizację toru jazdy, system ostrzegania przed zmianą pasa ruchu, tempomat, system wspomagający parkowanie oraz wiele innych urządzeń i systemów odpowiedzialnych za zapewnienie bardzo wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Jak przystało na samochód miejski, model Opel Karl jest wyposażony w napęd na przednie koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. W samochodzie tym zastosowano mały i ekonomiczny silnik o pojemności 1.0 litra zapewniający moc na poziomie 75 koni mechanicznych. Mimo to auto jest bardzo dynamiczne oraz zapewnia odpowiednio wysoki poziom przyspieszenia, ponieważ jego masa własna jest również bardzo niska (900 kilogramów).

Polska

Opel Karl - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Opel Karl w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt