Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Agila

opel agila

Opel Agila to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Cechą charakterystyczną tego auta jest jego mały rozmiar oraz możliwość przewożenia 4-5 osób. Pomimo tego faktu użytkowanie takiego samochodu jako auta rodzinnego jest na dłuższą metę niepraktyczne oraz bardzo niewygodne. W związku z tym jest to typowy samochód miejski zapewniający możliwość dojazdu w różne miejsca na krótkim dystansie. Pojazd ten wyprodukowano z myślą o ludziach poszukujących maszyny zapewniającej codzienny dojazd do pracy, szkoły lub w inne miejsce.


Pierwsza generacja znana jako Opel Agila A była produkowana od 200 do 2007 roku. Samochód ten charakteryzował się nieskomplikowaną konstrukcją, dzięki której jego cena nie stała na wysokim poziomie. Oznaczało to, że auto było dostępne dla szerokiego grona odbiorców szukających taniego środka transportu. W aucie tym za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 4-biegowa skrzynia automatyczna lub 5-biegowa przekładnia o charakterze manualnym. Silniki o pojemności 1.0, 1.2 oraz 1.3 litra zapewniały moc na poziomie 60-80 koni mechanicznych.


Opel Agila B był z kolei produkowany w latach 2008-2014. Był to 5-drzwiowy pojazd zapewniający miejsce dla 5 osób. Wersja ta również posiadała napęd na przednie koła, a moc była przenoszona na nie przy pomocy mechanizmu jakim była 4-biegowa skrzynia automatyczna lub 5-biegowa przekładnia manualna (pod tym względem nie zmieniło się nic w porównaniu z pierwszą generacją). Nadal stosowano silniki 1.0, 1.2 oraz 1.3 oferujące moc 65-86 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel agila?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Agila jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Agila. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt