Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Calibra

opel calibra

Samochód osobowy marki Opel Calibra to pojazd zaliczany do grona aut sportowych. Model ten był produkowany przez koncern General Motors. Opisywany samochód dysponował bardzo dobrymi osiągami, które mogły być porównywane z tymi generowanymi przez auta biorące udział w różnych rajdach, wyścigach samochodowych, itp. Samochód ten dysponował ograniczoną przestrzenią, więc zmieszczenie w nim całej rodziny mogło być problematyczne. Był to pojazd, który powstał głównie z myślą o osobach zainteresowanych możliwością agresywnej jazdy, zbliżonej do stylu sportowego.


Prezentowany samochód Opel Calibra charakteryzował się bardzo niskim współczynnikiem oporu powietrza, dzięki któremu możliwe było nie tylko generowanie bardzo dobrych osiągów, ale również spalanie małych ilości paliwa jak na samochód o charakterze sportowym. Kolejną istotną cechą tego modelu była trwała konstrukcja, która była w stanie utrzymywać duże obciążenia związane z jazdą z dużą prędkością. Nie należy też zapominać o wyposażeniu, dzięki któremu pojazd ten charakteryzował się wysokim poziomem komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Opisywane auto Opel Calibra było produkowane w latach 1990-1997 jako 2-drzwiowe coupe. Model ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5 i 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0 oraz 2.5 litra zapewniały moc na poziomie 115-204 koni mechanicznych. Pozwalało to na zachowanie odpowiedniej dynamiki jazdy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel calibra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Calibra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Calibra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt