Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 23600 do 23600

Jaka jest historia marki opel campo?

Opel Campo to samochód osobowy o nadwoziu pickup produkowany przez koncern General Motors. Opisywany pojazd nie posiadał dużej ilości miejsca dla osób, więc nie było to auto o charakterze rodzinnym. Najważniejszą jego cechą charakterystyczną była duża tylna przestrzeń pozwalająca na przewożenie sporych ilości ładunków o nietypowych gabarytach. Cecha ta była ceniona nie tylko przez użytkowników indywidualnych, ale również przez małe i średnie firmy poszukujące niedrogiego ale wydajnego pojazdu służącego do przewożenia narzędzi, produktów, surowców i innych rzeczy. W związku z tym w przypadku opisywanego pojazdu dominowało użytkowanie komercyjne.


Opisywane auto Opel Campo produkowane było w latach 1991-2000. Model ten charakteryzował się bardzo istotną cechą, jaką była solidna, wzmocniona konstrukcja. Dzięki niej prezentowany pojazd był w stanie bezproblemowo utrzymywać duże obciążenia związane z koniecznością przewożenia ciężkich materiałów o nietypowych gabarytach. Dodatkowo w samochodzie tym zastosowano wyposażenie, dzięki któremu kierowca i pasażerowie mieli zapewnione komfortowe i bezpieczne warunki jazdy.


Opisywany model samochodu Opel Campo dysponował napędem na tylną lub obie osie. Moc silników była przenoszona na taki napęd dzięki wykorzystaniu 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanej wersji zastosowano jednostki napędowe o pojemności 2.3-3.1 litra, których moc była generowana w zakresie 76-109 koni mechanicznych. Zapewniały one odpowiednią dynamikę i wydajność jazdy z dużym obciążeniem.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel campo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Campo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Campo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Campo
Ocena marki: 4.8130 na 5 W oparciu o 130 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt