Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 3850 do 26900

Jaka jest historia marki opel combo?

Samochód znany pod nazwą Opel Combo to pojazd osobowy lub dostawczy w zależności od wybranej wersji. Model ten dysponuje sporą przestrzenią wewnętrzną pozwalającą na przewożenie dużych ilości ciężkich ładunków posiadających nietypowe gabaryty, a także na przewożenie maksymalnie 2, 5 lub 7 osób w zależności od wybranej wersji lub generacji. Auto takie mogło więc spełniać zadania samochodu rodzinnego lub pojazdu przeznaczonego dla firm zajmujących się transportem pasażerów. Wersje dostawcze często były i są użytkowane przez firmy, których działalność bezpośrednio lub pośrednio wiąże się z koniecznością transportu różnych towarów.


Opisywany samochód Opel Combo jest produkowany od 1994 roku i przez ten czas na rynek zostały wprowadzone jego cztery generacje. Różniły się one od siebie wyglądem, ponieważ każda z nich została wyprodukowana na bazie innego modelu osobowego (Opel Kadet, Opel Corsa, itp.). Każda nowa generacja to nie tylko kosmetyczna zmiana wyglądu, ale również zmiana stosowanych technologii, dzięki którym opisywane auto charakteryzowało się wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa. Solidna konstrukcja pozwalała i pozwala nadal na utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez kierowcę i pasażerów oraz przewożone ładunki.


Od 2011 roku produkowana jest czwarta generacja znana jako Opel Combo D. Jest to auto podobne do Fiata Doblo, które różni się jednak od niego budową zderzaka oraz atrapą chłodnicy. Wyposażenie jest oczywiście bardzo bogate. Auto posiada napęd na przednią oś oraz manualną skrzynię posiadającą 5 lub 6 biegów. Dostępne są również wersje z 5-biegową przekładnią automatyczną. Silniki 1.4 oraz 1.6 litra generują moc na poziomie 90-120 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel combo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Combo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Combo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Combo
Ocena marki: 4.8130 na 5 W oparciu o 130 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt