Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 6000 do 9000

Jaka jest historia marki opel frontera?

Opel Frontera to samochód zaliczany do grona pojazdów o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to więc auto dysponujące przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. W związku z takimi cechami pojazd ten może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym. Zapewniał on komfortowe warunki jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Samochód ten został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem bardzo komfortowego, a także bezpiecznego auta dla całej rodziny. Był to również pojazd przeznaczony dla ludzi szukających wielozadaniowego auta, które poradzi sobie z jazdą po szosach, a także trasach terenowych.


Prezentowane auto było produkowane w ramach dwóch generacji. Opel Frontera A był wytwarzany w latach 1991-1998. Samochód ten posiadał solidną konstrukcję, dzięki której możliwe było utrzymanie masy 5 osób oraz przewożonych przez nie bagaży. Odporność na uszkodzenia mechaniczne to kolejna istotna cecha tego auta. W modelu tym moc była przenoszona na napęd przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię automatyczną. Silniki 2.0-2.8 litra zapewniały moc na poziomie 100-136 koni mechanicznych.


Druga generacja prezentowanego modelu Opel Frontera powstawała w latach 1998-2003. Było to również bardzo solidne auto sportowo-użytkowe posiadające 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat przystosowane do jazdy terenowej. Silniki 2.2-3.2 litra zastosowane w tym samochodzie generowały moc na poziomie 120-205 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel frontera?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Frontera jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Frontera. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Opel Frontera
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt