Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Mokka

opel mokka

Opel Mokka to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy sportowo-użytkowej. Jest to więc pojazd dysponujący dużą przestrzenią, w której możliwe jest przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Na podstawie tych informacji można śmiało stwierdzić, że Opel Mokka to doskonały przykład samochodu o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie najlepsze możliwe warunki jazdy dla siebie i swojej rodziny zarówno na krótkim, jak również na długim dystansie.


Opisywane auto Opel Mokka charakteryzuje się solidną konstrukcją, dzięki której możliwa jest jazda nie tylko na szosie, ale również w warunkach terenowych o średnim lub umiarkowanym stopniu trudności. Dzięki zastosowanym technologiom pojazd wydajnie pokonuje takie trasy oraz jest odporny na przeciążenia generowane w czasie jazdy w warunkach terenowych. W skład wyposażenia wchodzi wiele rodzajów sprzętu zapewniających wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy niezależnie od warunków drogowych. Rodzaj i bogactwo wyposażenia zależy od wybranej wersji opisywanego auta.


Samochód osobowy marki Opel Mokka jest produkowany od 2012 roku. Model ten jest pojazdem posiadającym napęd na przednią oś, ale oprócz tego są dostępne bardziej uterenowione wersje z napędem na cztery koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych, a także przy pomocy 6-biegowego automatu (w zależności od wersji). Silniki benzynowe o pojemności 1.4, 1.6 oraz 1.8 zapewniają moc na poziomie kolejno 140, 115 oraz 140 koni mechanicznych. Dieslowska jednostka napędowa o pojemności 1.7 litra zapewnia z kolei moc na poziomie 130 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel mokka?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Mokka jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Mokka. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt