Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Monterey

opel monterey

Auto osobowe o nazwie Opel Monterey to samochód stworzony z myślą o pokonywaniu głównie tras o charakterze terenowym. Prezentowany pojazd był więc autem posiadającym dosyć przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia kilku osób. Dzięki temu prezentowane auto mogło spełniać zadania samochodu rodzinnego. Umożliwiało ono przewożenie całych rodzin w sposób bezpieczny i komfortowy zarówno na szosach, jak również w terenie. Nawet bardzo daleka jazda nie była nudna, męcząca ani niebezpieczna. Pojazd ten był więc przeznaczony dla ludzi ceniących sobie bardzo dobre warunki jazdy.


Modele wchodzące w skład auta marki Opel Monterey charakteryzowały się solidną konstrukcją, która jest wręcz wymagana od pojazdów użytkowanych w warunkach terenowych. Dzięki dużej trwałości auto było w stanie utrzymać przeciążenia i obciążenia generowane w czasie jazdy po dziurawych drogach, trasach polnych oraz terenowych.


Pierwsza generacja opisywanego modelu powstawała w latach 1983-1992. Pojazd ten dostępny był w wersji z 2 lub 4 drzwiami. W skład wyposażenia wchodziło wiele elementów poprawiających komfort, a także bezpieczeństwo jazdy. Dostępne były wersje z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Silniki 2.2-2.8 litra zapewniały moc na poziomie 90-106 koni mechanicznych. Takie osiągi zapewniały wydajną i wygodną jazdę w warunkach terenowych. W latach 1992-2002 produkowano drugą generację, która była o wiele mocniejsza oraz bardziej luksusowa od swojego poprzednika. W Europie samochód ten był oferowany pod nazwą Opel Monterey do 1999 roku.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel monterey?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Monterey jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Monterey. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt