Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Opel Omega

opel omega

Opel Omega to samochód osobowy zaliczany do segmentu premium. Jest to więc klasa średnia-wyższa pojazdów, które charakteryzują się przestronnym wnętrzem, bardzo dobrymi osiągami oraz bogatym wyposażeniem. Prezentowane auto było w stanie pomieścić 5 osób, które mogły liczyć na bardzo komfortowe warunki i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu opisywany model samochodu był wykorzystywany bardzo często jako auto rodzinne. Opel Omega został zaprojektowany z myślą o bogatszych użytkownikach, którym nie wystarczą warunki zapewniane przez typowe samochody klasy średniej.


Pierwszą generację opisywanego samochodu Opel Omega produkowano w latach 1986-1998. Pojazd ten był wyposażony w elektryczne sterowanie silnikiem, ABS, komputer pokładowy, klimatyzowany schowek. Był to jeden z pierwszych modeli wyposażonych w system umożliwiający diagnozowanie pojazdu przy pomocy komputera. Rodzaj dostępnego wyposażenia zależał oczywiście od wybranej wersji. Opisywane auto posiadało napęd na tylną oś oraz manualną skrzynię posiadającą 5 biegów lub wersję automatyczną z 4 biegami. Silniki 1.8-4.0 litra generowały moc na poziomie 82-377 koni mechanicznych.


Druga generacja Opel Omega była wytwarzana w latach 1994-1999. Było to również bogato wyposażone auto z napędem na tylną oś oraz 5-biegową skrzynią manualną i 4-biegowym automatem. W pojeździe tym zastosowano silniki 2.0-3.0 litra o mocy 100-211 koni mechanicznych, a w skład wyposażenia w chodziły elementy, takie jak na przykład poduszki powietrzne, ABS, elektryczne szyby, klimatyzacja, tempomat, itp.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu opel omega?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Opel Omega jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Opel Omega. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt